کرایه بخاری انرژی

  • 25 آبان 1395
  • Author: SuperUser Account
  • Number of views: 850
  • 0 Comments
کرایه بخاری انرژی

با توجه نزدیک شدن فصل سرما و نیاز به گرمایش فضا های بزرگ یکی از محصولات جوابگوی فض های بزرگ بخاری های انرژی می باشد که از قدرت بالایی در گرمایش برخوردار است.


ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


با توجه به رشد جمعیت و افزایش تعداد برگزاری مراسمات، جلسات، دور همی و... توسط افراد و سازمان ها، مبحث تهویه هوا و بحث گرمایش محیط در فصول سرد و همچنین سرمایش در فصول گرم، به یک از مباحث مهم در برگزاری این مراسمات تبدیل شده است به طوری که  عدم وجود این تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در دورهمی ها و مراسم و .. می تواند معایب خاص خود را به جای بگذارد.

تمامی مکان های عمومی که در آن جا ازدحام جمعیت و رفت و آمد انسان وجود دارد، برای تهویه هوا و هم چنین سرمایش و گرمایش به دستگاه های صنعتی و مدرن محتاج هستند. تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در عمل زندگی را برای انسان راحت تر می کنند. قطعا تمامی ما در زمستان به دنبال گرم کردن خود و در سرما به دنبال گرم کردن خود هستیم.


اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

ادارات، مدارس ،تالار های عروسی، سالن های ورزشی،باشگاه ها ، حسینیه ها، مساجد و... همگی برای اینکه بتوانند محیط مناسبی برای مراجعین خویش به وجود آورند؛ برای تهویه و مبحث تجهیزات سرمایشی و گرمایشی به  گرم کننده ها و خنک کننده هایی محتاج هستند تا بتوانند خدمات قابل قبولی به مراجعین خویش ارائه دهند. شما می توانید با توجه به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی مورد نیاز خود را با توجه به مکان انتخاب کرده و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی خود را انتخاب کنید.

 

 

تجهیزات سرمایشی  گرمایشی پرنیان

گروه صنايع پرنیان براي اولين بار در ايران موفق به ساخت و توليد  تجهيزات سرمایشی و گرمايشي چگالشي شده كه هر جزء آن با بالا ترين كيفيت و مطابق با آخرين استانداردها و با استفاده از پيشرفته ترين دستگاه ها و تجهيزات كنترل كيفي و آزمايشگاهي ساخته شده است كه در زير به مدلهاي متنوع آن اشاره گرديده است.

 

 

 

 

 

Print
 

Please login or register to post comments.

موسسه پرنیان ارائه دهنده سیستم های سرمایشی و گرمایشی با کادر فنی مجرب