کرایه بخاری آبسال

  • 25 آبان 1395
  • Author: SuperUser Account
  • Number of views: 722
  • 0 Comments
کرایه بخاری آبسال

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

با توجه به رشد جمعیت و افزایش تعداد برگزاری مراسمات، جلسات، دور همی و... توسط افراد و سازمان ها، مبحث تهویه هوا و بحث گرمایش محیط در فصول سرد و همچنین سرمایش در فصول گرم، به یک از مباحث مهم در برگزاری این مراسمات تبدیل شده است به طوری که  عدم وجود این تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در دورهمی ها و مراسم و .. می تواند معایب خاص خود را به جای بگذارد.

تمامی مکان های عمومی که در آن جا ازدحام جمعیت و رفت و آمد انسان وجود دارد، برای تهویه هوا و هم چنین سرمایش و گرمایش به دستگاه های صنعتی و مدرن محتاج هستند. تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در عمل زندگی را برای انسان راحت تر می کنند. قطعا تمامی ما در زمستان به دنبال گرم کردن خود و در سرما به دنبال گرم کردن خود هستیم.

كرایه بخاری گازی 

كرایه بخاری آبسال

 بخاری گازسوز آبسال با آخرین دستاوردهای در تكنولوژی سوخت و بهینه سازی انرژی در دنیا تحت لیسانس    Sicar ایتالیا ساخته شده و با بكارگیری بهینه از اتلاف انرژی و بازده حرارتی بالا سبب صرفه جویی در هزینه های شما نیز می شود .

بدنه این بخاری با پوشش رنگ چکشی کوره ای به روش الکترو استاتیک و تمام اتوماتیک طراحی شده است،
گاز کربنیک نتیجه سوخت کامل است(اما درصد این گاز باید قابل کنترل باشد ).سیستم کنترل اکسیژن نسبت به درصد اکسیژن محیط حساس بوده و چنانچه درصد اکسیژن کاهش یابد (یا به عبارتی گاز کربنیک زیاد شود ) بخاری خاموش میشود و تا تهویه کامل محیط ، بخاری را نمیتوان روشن نمود

تجهیزات سرمایشی  گرمایشی پرنیان

گروه صنایع پرنیان برای اولین بار در ایران موفق به ساخت و تولید  تجهیزات سرمایشی و گرمایشی چگالشی از جمله با ارائه كرایه بخاری آبسال با دارا بودن تجهیزات نوین آماده خدمت رسانی می باشد.

 


Print

Please login or register to post comments.

موسسه پرنیان ارائه دهنده سیستم های سرمایشی و گرمایشی با کادر فنی مجرب