کرایه هیتر فن دار

  • 25 آبان 1395
  • Author: SuperUser Account
  • Number of views: 665
  • 0 Comments
کرایه هیتر فن دار

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


با توجه به رشد جمعیت و افزایش تعداد برگزاری مراسمات، جلسات، دور همی و... تمامی مکان های عمومی که در آن جا ازدحام جمعیت و رفت و آمد انسان وجود دارد، برای تهویه هوا و هم چنین سرمایش و گرمایش به دستگاه های صنعتی و مدرن محتاج هستند.تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در عمل زندگی را برای انسان راحت تر می کنند.قطعا تمامی ما در زمستان به دنبال گرم کردن خود و در سرما به دنبال گرم کردن خود هستیم.

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


ادارات، مدارس ،تالار های عروسی، سالن های ورزشی،باشگاه ها ، حسینیه ها، مساجد و... همگی برای اینکه بتوانند محیط مناسبی برای مراجعین خویش به وجود آورند؛ برای تهویه و مبحث تجهیزات سرمایشی و گرمایشی به  گرم کننده ها و خنک کننده هایی محتاج هستند تا بتوانند خدمات قابل قبولی به مراجعین خویش ارائه دهند. شما می توانید با توجه به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی مورد نیاز خود را با توجه به مکان انتخاب کرده و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی خود را انتخاب کنید.

مشخصات هیتر فن دار


كرایه هیتر فن دار


مشخصات هیتر فن دار كوچك برقی: توان حرارتی 3 کیلو وات، هوادهی 300 متر مکعب در ساعت، توان موتور 16 وات، وزن آن 3 کیلوگرم می باشد و 290 در 170 در 320 ابعاد دارند. نمونه ای از یك هیتر فن دار مناسب می باشد.

تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان برای اولین بار در ایران موفق به ساخت و تولید  تجهیزات سرمایشی و گرمایشی از جمله هیتر فن دار و بخاری و... با بالا ترین كیفیت و مطابق با آخرین استانداردها و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات كنترل كیفی و آزمایشگاهی ساخته شده است.

 

Print
 

Please login or register to post comments.

موسسه پرنیان ارائه دهنده سیستم های سرمایشی و گرمایشی با کادر فنی مجرب