اجاره کولر گازی 6000

  • 25 آبان 1395
  • Author: SuperUser Account
  • Number of views: 907
  • 0 Comments
اجاره کولر گازی 6000

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


در عصر حاضر با رشد تکنولوژی ، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی روند سریع داشته و همگام با تکنولوژی حرکت داشته ، چرا که فعالیت های انسان در تعادل محیط زیست تاثیر گذاشته و نیاز به این تجهیزات بیش از پیش شده است و در تمامی نقاط کشور از این تجهیزات در همه ی فصل ها استفاده می شود .

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی با توجه به تنوع آب و هوایی که در کشور ما وجود دارد امری بدیهی بوده ، اما نکته ای که باید توجه کرد اینکه از تجهیزاتی استفاده کنیم که از مصرف انرژی پایین و راندمان بالای برخوردار باشد ، از این رو کولر گازی 6000 از آن دسته تجهیزات سرمایشی و گرمایشی بوده که می تواند  دو ویژگی مهم بالا را داشته

 اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


تمامی اماکن برای تهویه هوای مطبوع به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی احتیاج داشته که دامنه ای وسیعی را پوشش می دهند از جمله : مدارس ، بیمارستان ها ، دانشگاه ها ، کارگاه ها  ، منازل و خیلی اماکن دیگر که انسان در آنجا وجود دارد این تجهیزات وجود دارد. تمامی مکان های فوق چه در فصول سرد و چه در فصول گرم از این تجهیزات استفاده می کنند.

کولر گازی 6000


کولر گازی 6000

کولر گازی 6000 از مدل کولر های گازی کم مصرف بوده یعنی در دسته مصرف انرژیA+ ،که این قابلیت را داشته تا بر روی دیوار نصب کرد و طراحی زیبا و منحصر به فردی داشته .

کولر گازی 6000 از کمپرسور های نسل جدید بهره مند بوده که قابلیت های را داشته که بتواند دارای کنترل سرعت های متغیر باشد

فیتر های تصفیه ساز در کولر گازی 6000 از محافظ های خاصی طراحی شده اند که نیاز به تمیز کردن دائمی ندارند.


تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان با چند دهه فعالیت ارزنده در زمینه ساخت و تولید  تجهیزات سرمایشی و گرمایشی چگالشی شده توانسته به عنوان موفق ترین شرکت در این عرصه شناخته شده باشد که تجهیزات این شرکت هرجزء آن با بالا ترین کیفیت و مطابق با آخرین استانداردها و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات کنترل کیفی و آزمایشگاهی ساخته شده است .

 


Print
 

Please login or register to post comments.

موسسه پرنیان ارائه دهنده سیستم های سرمایشی و گرمایشی با کادر فنی مجرب